Парацетамол дитячий сироп дозування. Сироп для дітей MAMA-Ua сайт для батьків
Головна » Захворювання і лікування
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Парацетамол дитячий сироп дозування. Сироп для дітей

Препарат 'Парацетамол' (дитячий сироп) - інструкція

October 24, 2012

Ліки Парацетамол - найпопулярніший і, головне, безпечний препарат, що володіє жарознижувальними і знеболюючими якостями. Він випускається в різних лікарських формах, які підійдуть на будь-який випадок - це таблетки, свічки, сироп (суспензія) і капсули. Завдяки цим якостям, його часто застосовують при лікуванні дітей і дорослих (особливо тих, хто погано переносить інші медикаменти). Препарат Парацетамол (сироп і свічки) володіє дуже м'яким дією, тому рекомендується для зовсім маленьких дітлахів, яким інші ліки протипоказані. Однак перед застосуванням у новонароджених спочатку необхідно проконсультуватися з лікарем.

Препарат Парацетамол (дитячий сироп), інструкція це підтверджує, випускається у флаконі ємністю 50 або 100 мл, виготовленому з темного скла або пластику. Флакон поміщений в картонну коробку і забезпечений мірним ковпачком або ложечкою.

Склад - сироп містить 0.024 грама парацетамолу на 1 міліграм рідини. Додаткові речовини - сорбіт, цукор, пропіленгліколь, лимонна кислота, натрій трехзамещенний лимонно, спирт етиловий, рибофлавін, натрію бензоат, ароматичні добавки, вода.

Фармакологічні - ненаркотичні анальгетики.

Властивості - жарознижуючий, аналгезирующее (болезаспокійливе) і протизапальний засіб.

Препарат Парацетамол (дитячий сироп). Інструкція: показання

Призначений для дітей будь-якого віку, до півроку - тільки після лікарської консультації.

Застосовується в наступних випадках:

  • Як болезаспокійливий при слабких або середніх больових синдромах - зубний і головний біль, невралгія, біль у м'язах, прорізування зубів, опіки, різні травми, ревматичний біль, фарингіт і інші синдроми.
  • Як жарознижуючий і протизапальний при запально-інфекційних захворюваннях, вірусних інфекціях. Головне показання - підвищена температура.

Препарат Парацетамол (дитячий сироп). Інструкція: дозування

Рекомендована кількість препарату залежить від ваги самої дитини. Зовсім маленьким сироп можна додавати в пляшечку з чаєм, водою.

Одна чайна ложка - близько 5 мілілітрів - містить 120 міліграмів парацетамолу. Рекомендована доза, розрахована на один прийом, дорівнює 10-15 міліграмам на один кілограм ваги. Для дітей максимальна доза на добу на 1 кілограм ваги не повинна перевищувати 60 міліграмів.

Переважні наступні разові дози для дітей:

  • Починаючи від двох місяців і до одного року - від двох до п'яти мілілітрів або від половини до однієї чайної ложки, або ж 60-120 міліграм;
  • Дітям з одного року до шести - від п'яти до десяти мілілітрів або від однієї до двох чайних ложок, або ж 120-240 міліграм;
  • Починаючи з 6 до 14 років - від 10 до 20 мілілітрів або від двох до чотирьох чайних ложок, або ж 240-480 міліграм.

Тривалість курсу лікування в звичайних випадках становить від трьох до п'яти днів. Це залежить від тяжкості захворювання. Для дітей не рекомендується більш тривалий курс.

Збільшити добову дозу препарату або тривалість лікування можна тільки після лікарської консультації.

Якщо спостерігається виражена ниркова недостатність, час між прийомом кошти не повинен становити менше восьми годин.

Препарат Парацетамол (дитячий сироп). Інструкція: протипоказання і побічні ефекти

  • Гіперчутливість до парацетамолу.
  • Порушення функцій нирок і печінки.
  • Різні захворювання крові.
  • Хронічний алкоголізм.

Необхідно дотримуватися обережності в період вагітності і лактації. У цей час ліки призначається після лікарської консультації.

Обережно препарат застосовують і при наявності синдрому Жильбера.

Можливі такі побічні ефекти: нудота, біль в животі, алергічні реакції.

Препарат Парацетамол (суспензія), інструкція із застосування про це згадує, повинен зберігатися при кімнатній температурі і ні в якому разі не піддаватися заморожуванню!

Дитячий парацетамол сироп інструкція

Якщо парацетамол застосують як жарознижуючий засіб, то його можна використовувати не більше 3-х днів, а в ролі знеболюючого - не більше, ніж 5 днів. Дитячий парацетамол дозування Парацетамол сироп дитячий - інструкція та дозування Дозування дитячий парацетамол суспензія залежить від віку і маси тіла дитини. Парацетамол для дітей Парацетамол дітям призначають у вигляді сиропу, суспензії або ректальних свічок. Біохімічні ознаки: підвищення активності дегідрогеназ, трансаміназ печінки, підвищення концентрації білірубіну, зниження рівня протромбіну. Не впливає на стан слизової шлунково-кишкового тракту і водно-сольовий обмін, оскільки не впливає на синтез простагландинів у периферичних тканинах. Я давала сироп і ставила свічки, ефективність того чи іншого однакова, але сироп доньці не подобається на смак. Блокує циклооксигеназу в центральній нервовій системі, впливаючи на центри болю і терморегуляції. Клінічні симптоми: анорексія, нудота, блювота, біль у животі, блідість шкірних покривів, гепатоцелюлярна недостатність, некроз печінки, метаболічний ацидоз, енцефалопатія, серцева аритмія і панкреатит. Тривалість лікування не більше 3 днів як жарознижуючий засіб і не більше 5 днів - в якості знеболюючого. Ібупрофен краще за свій аналог знімає критично високу температуру.

Термін зберігання парацетамолу становить два роки з дати виготовлення. Подальше лікування залежить від того, як давно був прийнятий препарат і яка його концентрація в крові. Парацетамол при вагітності здатний проникати через плацентарний бар'єр і виділятися з грудним молоком, тому не виключено деяке токсичний вплив речовини на плід. Форма випуску: Таблетки для внутрішнього застосування.

Парацетамол, короткий опис, інструкція

Парацетамол знижує ефективність діуретиків. Після того, як дитина проковтнула ліки, йому дають випити достатню кількість води. Показаний при больових відчуттях різного походження, наприклад, при головних або зубних болях, невралгіях, міалгіях, альгодисменорея; болю при травмах, опіках. Препарати, що пригнічують мікросомальне окислення в печінці знижують ризик виникнення гепатотоксичних ефектів. Ліки швидко знімає температуру, зменшує вираженість небажаних ефектів лихоманки і при цьому добре переноситься пацієнтами різного віку, досить рідко викликаючи типові для НПЗП побічні реакції. Як давати дітям до 3-х місяців препарат, може сказати тільки лікар. Один мілілітр сиропу містить 24 мг парацетамолу.

Ступінь абсорбції зменшується при одночасному прийомі з їжею. Взаємодія Препарат знижує дієвість урикозуричних засобів. Оскільки використання супозиторіїв більш зручно і безпечно в порівнянні з таблетками, їх застосування тим актуальніше, чим молодша дитина.

Спосіб застосування: Наповніть мірну ложку до мітки, відповідної масі тіла Вашої дитини. При прийомі всередину абсорбується близько 90% введеної дози парацетамолу. Максимально допустима доза не більше 60-ти мг на один кг ваги в день. Побічні дії Побічні ефекти найчастіше проявляються у вигляді реакцій гіперчутливості. Допоміжні речовини: цукровий сироп, сорбітолу розчин 70%, гліцерин, камедь, метилпарагідроксибензоат, кармоїзин Е122. ароматизатор, вода очищена. Парацетамол у таблетках 325 мг застосовується з 10-ти річного віку. Парацетамол свічки призначають в тих випадках, коли прийом препарату всередину небажаний, або при лікуванні маленьких дітей, які відмовляються проковтнути ліки у вигляді суспензії або сиропу. Дитячий Панадол не містить цукру, спирту і ацетилсаліцилової кислоти.

Сироп парацетамол для дітей: інструкція для батьків

Змусити хворої дитини випити необхідні ліки - справжня проблема. Про це знають і батьки, і фармвиробники. Спеціально для маленьких Вредина, щоб вони не випльовували, а пили цілющу субстанцію, основні препарати роблять яскравими, пахнуть. додають в них підсолоджувачі та інші підсилювачі смаку.

Так, наприклад, одна з форм випуску найефективнішого жарознижуючий засіб - парацетамолу - сироп (існує також таблетований варіант. Капсули, ректальні супозиторії. Суспензія). Невже ось воно - порятунок. Прозора або яскрава тягуча рідина пахне ягодами, на смак - нудотно-солодка, а головне - швидко збиває температуру. Але відгуки про дитячий парацетамол в сиропі далеко не завжди позитивні.

Як правильно давати цей лікарський засіб, його різновиди та рекомендації досвідчених мам і тат представлені в даному матеріалі:

Парацетамол дитячий сироп дозування. Сироп для дітей

Парацетамол в сиропі для дітей: коротка інструкція

На упаковці зазначено: анальгетик і антипіретик. Що на зрозумілій мові позначає: знеболюючий і жарознижуючий засіб. Призначається при температурі, якщо повзунок термометра піднімається вище 38,5 ° (при застуді, після вакцинації). Препарат показаний також при болях різного походження та помірної інтенсивності. Володіє незначним протизапальною дією.

Думка педіатра: збивати жар у дітей необхідно в ситуаціях, коли цифра сягає 38,9 °. Цікаво, чи багато хто мами здатні почекати так довго?

Основна речовина: парацетамол (5 мл еквівалентно 120 мг). У складі зазначені також підсолоджувачі (зазвичай аспартам), ароматизатор (апельсиновий, полуничний або малиновий), вода, езокрасітелі і інші компоненти.

У числі Протипоказань значаться:

  • Алергія на діючий компонент і фруктозу;
  • Анемія і лейкопенія;
  • Печінкові і ниркові патології.

Одночасне вживання декількох засобів, що містять парацетамол, Категорично заборонено . Шановні батьки, уважно читайте вкладиші-інструкції!

Рекомендації щодо віку . починаючи з якого можна саме ці ліки існують різні. Нюанси залежать від конкретного складу. В інструкціях зазвичай вказується: з 2-х або з 6-ти місяців.

Можливі побічні ефекти: шкірні реакції (свербіж, лущення, кропив'янка), біль у животі, легка нудота. Алергію, як правило, викликає не діючий компонент, а допоміжні речовини, які роблять сироп таким смачним і красивим. Серйозні випадки (непереносимість): анафілактичний шок, невгамовна блювота, блідість, пітливість.

Чи можна Дюфалак новонародженим і як його правильно давати? рекомендації

Парацетамол сироп: дозування для дітей

Головні орієнтири: вага і вік карапуза. Для зручності фармпроизводители зазвичай вкладають в упаковку різного роду мірні приналежності: ложки, стаканчики, шприци-дозатори. А тепер конкретно по цифрам. В інструкції можна знайти:

Якщо орієнтуватися на вагу малюка, то з полугодіка розраховувати необхідно на 10-15 мл / кг маси тіла. При цьому добова доза, відповідно до інструкції, 60 мл (більше давати не можна).

Педіатри відзначають, що ліки, що приймаються перорально, діють швидше, ніж ректальні супозиторії. Однак останні характеризуються більш тривалим ефектом. Тому збивати температуру вдень краще сиропом, а на ніч ставити свічку.

Мінімальний інтервал часу між вживанням ліки - не менше 4-х годин (краще - 6). Тривалість курсу залежить від конкретних показань. Після вакцинації зазвичай рекомендують разове вживання, при застуді (температурі) - 3 дня, знеболювальна терапія - не більше 5-ти днів.

Як не розгубитися в аптеці: різновиди сиропів парацетамолу і ціни на них

Відмінні ознаки трапляються в продажу варіацій:

Досвідчені матусі радять купувати самий маленький пухирець (50 мл), оскільки курс лікування недовгий, а зберігати препарат після першого відкривання можна від 30 днів до 3-х місяців (залежить від виробника).

Найчастіше трапляється дитячий парацетамол в сиропі: Бебі (суспензія, 100 мл - 0,75 $), Борщагівський ХФЗ (марка - Ведмедик Бо, 50 мл - 0,60 $), Вишфа - Vishpha - (90 мл - 1,1 $ ). В інструкції вказано склад і термін придатності кожного варіанта.

Існують також сиропи на основі парацетамолу для дітей: Еффералган, Далерон, Панадол Бебі, Калпол, Тайленол. Ціна на ці ліки в два рази вище.

Альтернативні варіанти виготовляють на основі ібупрофену (Нурофен), німесуліду (Найз - дозволений дітям з 12-ти років).

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...